Jobs

Kariera

Oferty pracy
dolnośląskie
Produkcja

ELEKTRYK-OPERATOR KOTŁOWNI

Twoje zadania to:

  • obsługa i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń i instalacji elektrycznych i mechanicznych na terenie Zakładu Produkcyjnego oraz Magazynu Centralnego,
  • odpowiedzialność za wykonanie przeglądów, napraw, konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, mechanicznych, wentylacyjnych oraz urządzeń kotłowych celem ich prawidłowego funkcjonowania oraz spełnienia warunków BHP i p. poż.,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji związaną z rejestrem awarii (UMUP).

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne (mile widziane o specjalności elektrycznej, elektromechanicznej, mechanicznej lub pokrewnej),posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w zakresie naprawy maszyn i urządzeń,
  • masz wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych, budowy, obsługi i naprawy urządzeń kotłowych i wentylacyjnych,
  • potrafisz obsługiwać podstawowe aplikacje w systemie Windows (mile widziana obsługa programów UMUP, Excel i Word),
  • posiadasz uprawnienia eksploatacyjne do 1 KV (SEP E1), mile widziane uprawnienia energetyczne kotły wodne i parowe (SEP E2) oraz gazowe (SEP E3),
  • jesteś zainteresowany pracą w systemie czterobrygadowym.

 a na dodatek jesteś:

  • odpowiedzialny i samodzielny
  • pracowity i ukierunkowany na wynik
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Lorenz Snack-World (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”