Jobs

Kariera

Oferty pracy
wielkopolskie
IT

Młodszy Administrator IT

Twoje zadania to:

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (outsourcing) w zakresie zmian i usprawnień oraz diagnozowania i rozwiązywania problemów na stacjach roboczych,
  • wsparcie użytkownika w zakresie systemu operacyjnego i zainstalowanych aplikacji,
  • początkowa konfiguracja stacji roboczych, koordynacja zmian i usprawnień wprowadzanych na stacjach roboczych,
  • opieka nad aplikacjami zainstalowanymi na komputerach użytkowników,
  • administracja licencjami oprogramowania,
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów i usług IT,
  • zakupy sprzętu IT i oprogramowania zgodnie z wewnętrznym procesem,
  • aktywne uczestnictwo w testach aplikacji i systemów operacyjnych,
  • aktywne uczestnictwo w projektach IT.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • dobrze znasz język angielski, niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • masz doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • bardzo dobrze znasz system Windows 7 Enterprise,
  • znasz Active Directory i domeny Windows,
  • rozumiesz terminologię i logikę biblioteki ITIL,
  • umiesz analizować i efektywnie rozwiązywać problemu, pozyskując przy tym niezbędne informacje ,
  • jesteś komunikatywny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia,
  • jesteś zaangażowany i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku IT, prawo jazdy kat. B, znajomość Windows Server i MacOS oraz iOS, certyfikat ITIL Foundation.
PDF
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Lorenz Snack-World (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”